Ekskursijas pie savvaļas zirgiem un tauriem

Ekskursijas notiek tikai Pasaules Dabas Fonda gidu pavadībā! 

Aptuvenais ekskursijas laiks – 1 stunda. Jārēķinās ar aptuveni 2 km garu pastaigu. Aicinām sagatavoties pastaigai svaigā gaisā, izvēloties atbilstošu apģērbu un apavus. Tāpat aicinām ievērot drošības noteikumus. Ekskursijas laikā pietuvosities dzīvniekiem & uzzināsiet par tiem daudz interesanta! 

Darba laiks: 10:00 – 18:00

Vasaras mēnešos brīvdienās gidi ganībās gaida apmeklētājus no 10:00 – 17:00. Pārējā laikā aicinām iepriekš sazināties ar gidiem vismaz 2 dienas iepriekš, lai saskaņotu ekskursijas laiku (Ints Mednis: mob. +371 29224331; gidi@pdf.lv). Ekskursijas iespējamas arī ziemā, obligāti iepriekš sazinoties ar gidiem!

BEZ GIDA SASKAŅOJUMA TERITORIJĀ STAIGĀT PA GANĪBĀM UN TUVOTIES DZĪVNIEKIEM IR AIZLIEGTS!

Kā atrast?

Savvaļas zirgi un tauri atrodami, braucot pa Liepājas-Klaipēdas šoseju (a/c A11) līdz autobusa pieturai Kalnišķi (~ 40 km no Liepājas, Klaipēdas virzienā), tad nogriežoties pa labi un braucot norāžu "savvaļas zirgi" virzienā.

Pūķarags ir atpūtas komplekss Baltijas jūras krastā, Papes dabas parka teritorijā, kas, pateicoties savam izvietojumam, piedāvā īpašu un neaizmirstamu atpūtu tā apmeklētājiem.

© 2023 Pūķarags.