LV    LT    RU    EN

Pūķaragsatpūtas komplekss
dabas parkā pie jūras

Pasākumi

25. maijā notiks gadskārtējais Pūķaraga pārgājiens apkārt Papes ezeram 

25. maijā jau piekto reizi viesu nama „Pūķarags” saimnieki aicina visus aktīvās atpūtas cienītājus piedalīties pārgājienā apkārt Papes ezeram. Dzīsim to ziemu prom!

Šogad pavasaris pie mums atnāca vēlāk, līdz ar to arī pārgājiens apkārt Papes ezeram šoreiz notiek nedaudz vēlāk kā citus gadus. Beidzot varam teikt, ka daba mostas – putniņi sāk čivināt, tauriņi lidināties un vardītes lēkāt, cerēsim ieraudzīt visas dzīvās radībiņas kuras nu jau ir pamodušās.

Pārgājiena garums ir 26 km, un tas laika ziņā aizņems aptuveni 9 stundas. Tādēļ ikviens pārgājiena dalībnieks aicināts parūpēties par pusdienu maizītēm garajā ceļā un termosu ar siltu tēju. 

Viesu nama saimnieki Inta un Gundars Vītoli savukārt parūpēsies par to, lai pēc pārgājiena visus sagaidītu relaksācija silti izkurinātā pirtiņā ar bērzu pirtsslotiņām, ar kurām aizdzīt pārgājiena laikā uzkrāto nogurumu un augsto ziemu un atbrīvosim vietu pavasarim.

Ikviens, kas vēlas pavadīt dienu brīvā dabā, laipni aicināts pulcēties 25.maijā plkst. 9:00, viesu namā „Pūķarags”, Papē. Pieteikties pārgājienam pa tālruni +371 28378625, bet sīkāku informāciju par pasākumu, kā arī ceļotāju iespaidus no iepriekšējo gadu pārgājieniem atradīsiet mājas lapā  www.pukarags.lv.